Login
Jeśli jesteś już klientem, po prostu wpisz swój adres e-mail i hasło, którego użyłeś do rejestracji.
  Pozostań w kontakcie

FirmaO.M.G. Srl ma przyjemność zaprezentować w jednym graficznym opracowaniu całą gamę swoich produktów, zaprojektowanych i zbudowanych w swoim zakładzie produkcyjnym. 
Ci z Państwa, którzy znają nas od jakiegoś czasu, będą świadomi ewolucji technicznej i organizacyjnej, która wyróżnia naszą firmę. 

Nasza oferta została rozszerzona i unowocześniona:

  • seria TA, głowice kątowe
  • seria MO, multiplikatory obrotów
  •  seria HT, głowice rewolwerowe
  • seria VH, głowice wielowrzecionowe z regulowanym rozstawem pomiędzy  wrzecionami
  • seria TSI-TSX, głowice dwuwrzecionowe do obróbki kół zębatych
  • seria T, głowice wielowrzecionowe z niezależnie regulowanymi wrzecionami

a tam, gdzie standardowe produkty nie są wystarczające, możemy również zaoferować gamę głowic wielowrzecionowych i kątowych serii MT, TC, TC3, TFS, specjalnie zaprojektowanych i dostosowanych do wymagań użytkownika.

Najnowszym wyzwaniem podjętym przez O.M.G. jest linia  przystawek "BAH" przeznaczonych do dużych obrabiarek. Wraz z wprowadzeniem na rynek tej nowej linii, wkraczamy zdecydowanie w sektory przemysłu ciężkiego: stoczniowego, lotniczego, wojskowego itp.

Nasza misja to deklaracja woli: kreatywność i doradztwo techniczne w obsłudze klientów, aby umożliwić im podniesienie produktywności oraz niezawodność obsługi przed i posprzedażowej. Realizujemy to poprzez szybką pomoc i coraz bardziej punktualną dostawę naszych produktów.

Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim klientom, którzy wybrali produkty O.M.G., przyczyniając się tym samym do ich ewolucji; serdecznie witamy również tych, którzy z ufnością zwracają się do O.M.G. - firmy, która zaspokaja indywidualne potrzeby swoich Klientów i jest zaangażowana w szereg różnych działań produkcyjnych.

Historia O.M.G. 

Spółka O.M.G. powstała w latach 60-tych jako mały warsztat specjalizujący się w projektowaniu i produkcji głowic wielowrzecionowych. W tym czasie produkcja koncentrowała się na trzech produktach: oprawkach do gwintowania, regulowanych głowicach wielowrzecionowych z przegubami Cardane'a i głowicach wielowrzecionowych o regulowanym rozstawie pomiędzy poszczególnymi wrzecionami. 

Później, zgodnie z ewolucją przemysłu maszynowego, firma O.M.G. powiększyła się i rozwinęła, rozpowszechniając nowe produkty z innowacyjnymi i nowatorskimi rozwiązaniami w swoim sektorze badań i produkcji.

Najnowocześniejsze technologie wprowadzone w procesach produkcyjnych oraz stosowanie nowych metod komputerowych sprawiło, że marka i wizerunek O.M.G. stały się powszechnie znane wśród małych i dużych firm, a wizerunek ten utrwalany jest przez długie serie kampanii reklamowych.

Dziękujemy za uwagę, 

O.M.G. Srl

 

O.M.G. srl
Światowy lider w produkcji przemysłowych systemów do wiercenia i frezowania. Głowice kątowe, głowice wielowrzecionowe ze stałymi i regulowanymi odległościami wrzecion, multiplikatory obrotów, głowice rewolwerowe.
CERTYFIKATY
OBSŁUGA KLIENTA
Strefa klienta
Załóż konto
Strefa pobierania
Prywatność
Polityka dotycząca plików cookie
SIEDZIBA GŁÓWNA
Via 8 Marzo, 1
42025 Cavriago (RE) Italy
Tel. +39 0522 941627
Fax +39 0522 941951

O.M.G. srl
Systemy zarządzania jakością
UNI EN ISO 9001: 2015
nr. 50 100 2604 - Rev 005
Gdzie jesteśmy
Gdzie jesteśmy
Via 8 Marzo, 1 - 42025 Cavriago (RE) Italy • Tel. +39 0522 941627 | Fax +39 0522 941951

O.M.G.
Copyright © 2015 - O.M.G. Srl. All rights reserved - VAT 00149450355 - Production and commercialization of italian products 
UNI EN ISO 9001:2015 Quality management system nr. 50 100 2604 - Rev 005
powered by: e-mind
Top